Ψηφιακή «ακαταστασία»: Πώς θα κάνεις «γενική καθαριότητα»
Το θέμα με την ψηφιακή «ακαταστασία» είναι ότι δεν διαφέρει από τη φυσική ακαταστασία.
![Ψηφιακή «ακαταστασία»: Πώς θα κάνεις «γενική καθαριότητα»](https://cdn.onmmd.gr/img/1200/675/85/2023/05/10/8b3871ca-f6e80d69-pexels-andrea-piacquadio-789703.jpg?t=TuGVFpibV9unNV3bHydJGA)
Με τις συσκευές μας να αποτελούν το κέντρο του κόσμου μας, είναι σημαντικό να μάθουμε πώς να τις χρησιμοποιούμε με τρόπο που να μας βοηθάει αντί να μας βλάπτει. Ο καλύτερος τρόπος για να το πετύχουμε αυτό, είναι να πάρουμε πίσω τον έλεγχο και να αποσυμφορήσουμε τις συσκευές μας.
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr