3 λόγοι για τους οποίους ένας άντρας... προσποιείται οργασμό
Η αλήθεια είναι ότι η φράση: «Προσποιούμαι οργασμό», όσο πάει και... εξαφανίζεται τα τελευταία χρόνια, μιας και όλο και περισσότεροι, ή καταφέρνουν να ολοκληρώνουν, ή προτιμούν να μην προσποιηθούν και απλά να δηλώνουν ότι δεν κατάφεραν το επιδιωκόμενο.
![3 λόγοι για τους οποίους ένας άντρας... προσποιείται οργασμό](https://cdn.onmmd.gr/img/1200/675/85/2016/01/16/a9d0b4aee82fa4cee40a400c6d58b344_XL.jpg?t=eDnbojPNpKod74KGYjGY6Q)
Και αν νόμιζες φίλη μου, και εσύ και ο καλός σου, ή anyway ο περίγυρός σου, ότι η προσποίηση είναι καθαρά γυναικείο προνόμιο, πλανάσαι πλάνην οικτρά!
Διαβάστε περισσότερα στο queen.gr